Bereg
RU
UK
Графік роботи: пн-пт 10:00-20:00

КОРАБЛИК ДЛЯ ПРИКОРМКИ CARPBOAT SKARP

0 грн
КОРАБЛИК ДЛЯ ПРИКОРМКИ CARPBOAT SKARP

Модифікації
КОРАБЛИК ДЛЯ ПРИКОРМКИ CARPBOAT SKARP

Опис

Нова модель Carpboat Skarp Carbon володіє не тільки вже наявними перевагами кораблика для завезення прикормки. Коло можливостей цього пристрою дуже широкий, завдяки чому воно не тільки зручно і корисно, але і просто цікаве у використанні.

Сюди входить доставка прикормки в будь-яке потрібне місце, навіть якщо доступ до неї ускладнений для традиційного закидання прикормки і оснастки. Крім того Carpboat Skarp Carbon має також дивовижною точністю, легкістю в управлінні та маневреністю. Окремо слід згадати і про такі достоїнства кораблика для завезення прикормки як водонепроникність корпусу і захист гвинтів від намотування водоростей. Крім всіх перерахованих вище позитивних особливостей, у нової моделі Carpboat Skarp Carbon варто відзначити також наявність модного карбонового покриття корпусу і новий пульт дистанційного керування, а також вбудований ліхтар LED.

Застосування карбонового покриття (спеціальної плівки під карбон) стало новою і дуже популярної особливістю багатьох нинішніх пристроїв. Однак чим же дане покриття так сильно приваблює рибалок?

Однією з найважливіших функцій такої плівки є захист пристрою від різних механічних пошкоджень. Так, кораблик для завезення прикормки Carpboat Skarp Carbon не страшні ні дрібні камінчики, ні незначні опади у вигляді граду або дощу, тому що карбонова плівка надійно захищає його зовнішнє покриття від різних відколів і подряпин.

Потрібно відзначити також і стійкість карбонової плівки до прямого сонячного світла. Це дуже важлива особливість, тому що кораблик для завезення прикормки майже постійно знаходиться під дією прямих сонячних променів. Покриття з карбонової плівки надійно захистить його фарбу від вигоряння, і ваш кораблик завжди буде виглядати так само, як і в перший день після покупки. Крім того, неможливо оминути і той факт, що така плівка володіє високою стійкістю до різких перепадів температури в досить широкому діапазоні. Ще одна особливість даної плівки – можливість її використання в умовах підвищеної вологості. Логічно, що такі властивості для кораблика, який експлуатується у водоймах, просто обов'язкові.

Ну і останнє гідність карбонового покриття – зовнішній вигляд, який робить кораблик для завезення прикормки красивим, стильним і сучасним. Стосовно пульту дистанційного управління хочеться відзначити що, виробники Carpboat Skarp Carbon раді запропонувати вам абсолютно нову цифрову систему дистанційного управління на 2,4 ГГц.

Дана система ДУ працює в діапазоні ISM, який дозволений для використання в усьому світі. Частота 2,4 ГГц в цьому діапазоні передбачає більш 130 мільйонів різних варіантів кодування. Ця особливість пристрою повністю виключає використання декількома різними пристроями одного і того ж самого каналу одночасно. Тому, з новим пультом управління для Carpboat Skarp Carbon виключається небезпека того, що інший рибалка, що використовує такий же кварцовий стабілізатор, зможе керувати човном. До речі, такі неприємності часто трапляються із звичайними кварцовими пультами дистанційного управління, які працюють на частоті FM.

Варто звернути увагу і на те, що новий пульт для Carpboat Skarp Carbon має індикатором заряду акумулятора ДУ. На відміну від антен на пристроях для діапазону FM, які мають приблизно метр в довжину, довжина антени для частоти 2.4 ГГц дорівнює восьми сантиметрам.

Важлива в цьому пристрої і така його особливість, як цифрова система дистанційного керування, що працює на частоті 2,4 ГГц. Завдяки їй, на кораблику для завезення підгодовування можна зовсім відмовитися від антени. Сам пульт дистанційного керування, як згадувалося вище, володіє вбудованою укороченою до розміру 8 см обгумованої антеною.

Зрозуміло, що переваги застосування чотириканального пульта дистанційного керування на 2,4 ГГц порівняно із звичайними чотириканальними кварцовими пристроями, що працюють на частоті FM надто очевидні.

До таких переваг належать: - компактні розміри антени на пульті дистанційного управління;   можливість практично повністю відмовитися від використання антени на корпусі прикормочного кораблика;   висока надійність, що забезпечує захист від перешкод при роботі на одному каналі;   повна відсутність перетинів по частотам з іншими пристроями;   відмова від використання кварцових стабілізаторів.

Поставити питання

Напишіть перший відгук

Залиште відгук

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Гарантія вартості

Ми гарантуємо найнижчу ціну, якщо ви знайдете дешеве - ми робимо скидку.

ЗРУЧНА ДОСТАВКА

Ви можете забрати з магазину, замовити кур'єра або логістичну компанію

ДОСВІДЧЕНІ КОНСУЛЬТАНТИ

Професійна допомога досвідчених консультантів магазину.

ДИСКОНТНА ПРОГРАМА

Кожному покупцеві вручається накопичувальна дисконтна картка.