Bereg

Мікс ENTERPRISE TACKLE Tutti Frutti-Maggots

125 грн

Модифікації
Мікс ENTERPRISE TACKLE Tutti Frutti-Maggots

Ім'я Ціна
Мікс ENTERPRISE TACKLE Tutti Frutti-Maggots Збільшити
Микс Tutti Frutti-Maggots Mixed Red, White & Bronze
  • Код: 658671
  • Артикул: ET18FTF
125 грн
Відсутній на складі

Опис

Enterprise Tackle - штучні коропові приманки, які зарекомендували себе як одні з кращих в світі в категорії штучних насадок.

Продукція Enterprise Tackle визнана провідними світовими спортсменами-карпятниками. У розробці більшості приманок взяв участь всесвітньо відомий карпятник Френк Ворвік. Для своїх принад компанія ENTERPRISE TACKE використовує як оригінальні аргоматы, так і атрактанти від провідних виробників - лідерів у виробництві товарів для короп-фішингу - ROD HUTCHINSON, SOLAR, RYCWORTH, NUTRA BAITS, ESSENTIAL BAITS, INNOVATION BAITS та ін. Основні типи приманок - плаваючі імітації кукурудзи, опаришів, кастера, черв'яків, конопель, тигрових горіхів, пеллетса і бойлов. Відмінна риса цих приманок - довговічність і сильні атрактивні властивості. Атрактанти виготовлений на спиртовій основі. Штучні приманки можуть використовуватися протягом багатьох рибалок, поки Ви їх або не втратите в процесі лову , або ж риба не зірве приманку з волоса, що буває вкрай рідко. Гарні ці приманки як для класичного короп-фішингу, так і для фідерної ловлі з методными годівницями, що особливо актуально при ловлі у високому темпі.

Крім штучних приманок, компанія ENTERPRISE TACLE виробляє безліч рибальських аксесуарів - стопора, вертлюги, монтаж, рогачики для вудилищ, задники, UV - ліхтарики для світяться насадок і багато іншого.

Мікс із штучних плаваючих опаришів

Поставити питання

Напишіть перший відгук

Залиште відгук

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Гарантія вартості

Ми гарантуємо найнижчу ціну, якщо ви знайдете дешеве - ми робимо скидку.

ЗРУЧНА ДОСТАВКА

Ви можете забрати з магазину, замовити кур'єра або логістичну компанію

ДОСВІДЧЕНІ КОНСУЛЬТАНТИ

Професійна допомога досвідчених консультантів магазину.

ДИСКОНТНА ПРОГРАМА

Кожному покупцеві вручається накопичувальна дисконтна картка.